Tijdschema voor het IDM/ONK Hockenheim (DE) op 28, 29 en 30 september

 

Hockenheim | september 2018

Tijdschema Sidecars:

Vrijdag 28.09.2018

  • 11:20 – 11:40 (20 min) – Vrije Training 1
  • 15:05 – 15:25 (20 min) – Vrije Training 2
  • 16:30 – 16:55 (25 min) – Kwalificatie 1

Zaterdag 08.09.2018

  • 11:40 – 12:05 (25 min) – Kwalificatie 2
  • 16:20 (12 ronden, 44,300 km) – Race 1

Zondag 09.09.2018

  • 12:25 (12 ronden, 44,300 km) – Race 2

Klik hier of op onderstaande afbeelding voor PDF-bestand van het tijdschema.

Tijdschema voor het IDM/ONK Assen (NL) op 7, 8 en 9 september

 

Assen | september 2018

Tijdschema Sidecars:

Vrijdag 07.09.2018

  • 11:15 – 11:40 (25 min) – Vrije Training
  • 16:45 – 17:10 (25 min) – Kwalificatie 1

Zaterdag 08.09.2018

  • 12:55 – 13:20 (25 min) – Kwalificatie 2
  • 16:40 (12 ronden, 54,660 km) – Race 1

Zondag 09.09.2018

  • 16:40 (12 ronden, 54,660 km) – Race 2

Klik hier of op onderstaande afbeelding voor PDF-bestand van het tijdschema.

Tijdschema voor het IDM/ONK Lausitzring (DE) op 24, 25 en 26 augustus

 

Assen | augustus 2018

Tijdschema Sidecars:

Vrijdag 24.08-2018

  • 08:00 – 08:20 (20 min) – Vrije Training
  • 10:50 – 11:10 (20 min) – Vrije Training
  • 15:15 – 15:40 (25 min) – Kwalificatie 1

Zaterdag 25.08.2018

  • 10:25 – 10:50 (25 min) – Kwalificatie 2
  • 15:05 (12 ronden, 50,70 km) – Race 1

Zondag 26.08.2018

  • 12:20 (12 ronden, 50,70 km) – Race 2
Tijdschema voor het IDM/ONK Lausitzring (DE) op 24, 25 en 26 augustus

Tijdschema voor het IDM/ONK Oschersleben (DE) op 27, 28 en 29 april

Assen | april 2018

Tijdschema Sidecars:

  • Vrijdag 27.04-2018
    • 09:50 – 10:15 (25 min) – Vrije Training
    • 13:30 – 13:45 (25 min) – Vrije Training
    • 17:00 – 17:20 (20 min) – Kwalificatie 1
  • Zaterdag 28.04.2018
    • 11:55 – 12:20 (25 min) – Kwalificatie 2
    • 17:10 (16 ronden, 58,67 km) – Race 1
  • Zondag 29.04.2018
    • 16:20 (16 ronden, 58,67 km) – Race 2
Tijdschema voor het ONK/DM Oschersleben (DE) op 27, 28 en 29 april

Tijdschema IDM Schleiz 2017

 

IDM/ONK is van 28 juli tot en met 30 juli te gast op het Duitse Circuit Schleizer Dreieck te Schleiz. Het evenement met vele verschillende klasses:  Superbike 1000, Super Sport 600, Super Sport 300 en Zijspannen.

 (Alle tijden zijn voorlopig en er is geen garantie)

 

Vrijdag, 28 Juli 2017

Freies Training
8.00 bis 8.25: IDM Supersport 300
8.30 bis 8.55: IDM Supersport 600
9.00 bis 9.30: IDM Superbike 1000
9.40 bis 10.05: IDM Sidecar
10.15 bis 10.40: Twin 700 Cup
10.45 bis 11.10: Suzuki GSX-R 1000 Cup
11.15 bis 11.40: Yamaha R6-Cup
11.45 bis 12.10: IDM Supersport 300
12.15 bis 12.40: IDM Supersport
12.40 bis 13.30: PAUSE
13.30 bis 14.00: IDM Superbike 1000
14.05 bis 14.30: IDM Sidecar
14.40 bis 15.50: Twin 700 Cup
15.10 bis 15.35: Suzuki GSX-R 1000 Cup
15.40 bis 16.05: Yamaha R6-Cup
16.10 bis 16.35: IDM Supersport 600
16.40 bis 17.10: IDM Superbike 1000

1. Qualifying
17.20 bis 17.40: Twin 700 Cup
17.45 bis 18.05: Suzuki GSX-R 1000 Cup
18.10 bis 18.35: Yamaha R6-Cup

Zaterdag, 29 Juli 2017

1. Qualifying
8.00 bis 8.25: IDM Supersport 600
8.30 bis 8.55: IDM Sidecar
9.05 bis 9.30: IDM Supersport 300
9.35 bis 10.05: IDM Superbike 1000

2. Qualifying
10.15 bis 10.35: Twin 700 Cup
10.40 bis 11.00: Suzuki GSX-R 1000 Cup
11.05 bis 11.30: IDM Supersport 600
11.35 bis 12.00: Yamaha R6-Cup
12.05 bis 12.30: IDM Sidecar
12.30 bis 13.15: PAUSE
13.15 bis 13.40: IDM Supersport 300
13.45 bis 14.15: IDM Superbike 1000

1. Rennen
14.30: Twin 700 Cup (14 Runden, 53,270 km)
15.15: Suzuki GSX-R 1000 Cup (14 Runden, 53,270 km)
16.00: IDM Supersport 600 (16 Runden, 60,880 km)
16.50: Yamaha R6-Cup (14 Runden, 53,270 km)
17.35: IDM Sidecar (14 Runden, 53,270 km)

Zondag, 30 Juli 2017

Warm Up
8.00 bis 8.10: IDM Supersport 300
8.15 bis 8.25: IDM Superbike 1000
8.30 bis 8.40: IDM Supersport 600

2. Rennen
8.50: Twin 700 Cup (14 Runden, 53,270 km)

1. Rennen
9.35: IDM Supersport 300 (12 Runden, 45,660 km)
10.20: IDM Superbike 1000 (18 Runden, 68,490 km)

2. Rennen
11.15: Suzuki GSX-R 1000 Cup (14 Runden, 53,270 km)
PAUSE, IDM-Eventpaket, Pit-Walk
12.55: Yamaha R6-Cup (14 Runden, 53,270 km)
13.40: IDM Supersport 300 (12 Runden, 45,660 km)
14.20: IDM Supersport 600 (16 Runden, 60,880 km)
15.15: IDM Superbike 1000 (18 Runden, 68,490 km)
16.10: IDM Sidecar (14 Runden, 53,270 km)